KNP CF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

meteggrafiki kalokairiou[2009]

5 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Tue Jun 02, 2009 7:12 pm

edo 8a mpenoun oi metagrafes pou ginontai kata ti diarkia tou fetinou kalokairiou

mehri tora tin parastasi ehi klepsi i juve me tin apoktisi tou diego apo tin werder me to poso ton 25 ek evro me ton pekti na ipografei gia 4 hronia

P.S: foufouka ela stin ellada kai fere mazi s stin atromitara kai ton harry ton kewell kai ton mark ton bresciano kai opio allo alani afstralo vris efkero na stisoume tin timimeni aoustralia tou PRO3!!!


Last edited by stblackeye on Fri Jul 03, 2009 10:11 am; edited 1 time in total
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Tue Jun 02, 2009 8:49 pm

anakino8ike i metagrafi tou gareth barry apo tin aston villa stin man city

opos fenete 8a ri3oun lefta pali oi araves

i metagrafi kostise 12 ek lires eni oi aplaves tou pehti ftanoun tis 100000 per week vevea!!!
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Thu Jun 04, 2009 1:07 pm

i proti metagrafi tou Ari ine gegonos

o 27hronos Leandro Gracián apopkti8ike apo tin boca jouniors gia 1 hrono daneikos me opsion agoras $3,5ek(ok den 8a ton agorasoume)

ine10araki kai ehei gemates season me e3eresi tis teleftees 2 opou kai sto dinamiko tis boka proste8ike o Riquelme.

<<to parapono m ine oti den mas edosan tin efkeria na sinipar3oume me ton roman>> dilose o "Tano" ,opos ine to paratsoukli t, afinontad pikria gia to gegonos oti den pire tis efkeries p a3ize.

kalo gia mas fisika.. afou mono me tetoies sigkiries apoktoume tetious podosferistes.
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Thu Jun 04, 2009 4:39 pm

oikonomiki krisi??? sto monaho fenete pos den ehei tetia

mporei na apoktisan me elef8eri metagrafi ton ivica olic apo to amvourgo ostoso den tsiggouneftikan na dosoun 15ek evro gia ton "toly" ton Tymoschuk

eskase kai 25ek evra stin stuttgardi gia ton mario gomez

kai simera ma8ame oti edose alla 10ek gia ton Danijel Pranjic

P.S.: o telefteos ihe akousti entona gia tin liverpool alla me to budget pou ehei sti dia8esi tou o rafa den 3eri ti na protoparei.
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Tue Jun 09, 2009 10:53 am

i megaliteri metagrafi egine h8es stis 01:00 ta 3imeromata nakino8ike i metagrafi tou Ρικάρντο Ίζεκσον ντος Σάντος Λέιτε h allos Kaka'

65ek evra (edine 120 i man city to genari) kai o Kaka ipegrapse gia 6 hronia

ine 27 tora ara mallon 8a klisi tin kariera tou ekei. ektos an to parei piso sta 33 i milan pou idikevete pano se aftes tis ilikies
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  lepass_7 Tue Jun 09, 2009 11:07 am

stblackeye wrote:i megaliteri metagrafi egine h8es stis 01:00 ta 3imeromata nakino8ike i metagrafi tou Ρικάρντο Ίζεκσον ντος Σάντος Λέιτε h allos Kaka'

65ek evra (edine 120 i man city to genari) kai o Kaka ipegrapse gia 6 hronia

ine 27 tora ara mallon 8a klisi tin kariera tou ekei. ektos an to parei piso sta 33 i milan pou idikevete pano se aftes tis ilikies

Τελικα όμως που υπέγραψε;
lepass_7
lepass_7

Posts : 509
Join date : 2008-06-01

http://www.danaisseaapartments.com

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Tue Jun 09, 2009 2:30 pm

sorry rem

egine Galactico

Real Madrid

i apoelakka anakoinose ton pasignosto skopiano amintiko boban grncarov

eftihos pou den ihe akousti to onoma t pio prin kai etsi glitosame apo tous kakous ton allon omadon pou perimenoun na akousoun tous pektarades p 8a apoktisoume

a3ize i anamoni, eeeetsi??

P.S.: elpizo ton epomeno na ton 3eri i mana t giati den pame kala. epiasan kai oi piraes

P.S.2: mpori na vgi o pektis de leo, kakizo apla ti stasi tis dioikisis. epiikos astia.
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty KAKA!!!

Post  panagiotis Tue Jun 09, 2009 8:38 pm

Theoro ti metegrafi tou Kaka apo tous rossoneri stous galactikos (mi xeso) entelws apotiximeni . Ta polla asteria se mia omada den kanoun ti diafora. Ate kai epiasan ton Kaka e parakatw en na paizei monos tou o gerimos ? Paiktaras den to sizitame alla nomizo pos tha kanei kairo na prosarmostei . Oles avtes oi kiniseis tis Real M pou thelei na ferei sto bernabeu oti kalitero kikloforei einai apla apelpistikes . H omada xreiazetai sinoxi kai sosti ipodomi gia na telesforisei . Kai nai kala fantastikate to kalitero paradeigma den einai allo apo tin tricampions BARCA!!! cheers H opoia an veltiosei kai tin amina tis me 1-2 prosthikes H real tha diskolevtei na dei tin La LIGA kai tou xronou!!!
Laughing
panagiotis
panagiotis

Posts : 22
Join date : 2008-06-09

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  Admin Wed Jun 10, 2009 8:22 pm

stblackeye wrote:i megaliteri metagrafi egine h8es stis 01:00 ta 3imeromata nakino8ike i metagrafi tou Ρικάρντο Ίζεκσον ντος Σάντος Λέιτε h allos Kaka'

65ek evra (edine 120 i man city to genari) kai o Kaka ipegrapse gia 6 hronia

ine 27 tora ara mallon 8a klisi tin kariera tou ekei. ektos an to parei piso sta 33 i milan pou idikevete pano se aftes tis ilikies

Emirize polla to prama re sira! To teleuteo diastima oi athlitikes selides mono me touto asxolountan. Itan pleon thema xronou na oloklirothei i metagrafi...
Pantos to ispaniko protathlima paei tou kalitera. Pio glioro kai theamatiko pexnidi. Pisteuo oti tha tou katsi polla i katastasi.
O Totis pou tin alli exi ena point. As thimithoume tin Real 5-6 xronia prin pou itan galaksias asteron (Zidane, Carlos, Ronaldo, Figo, Beckham, Raul ktl) alla i mpala pou epezan ito metrioati.
Mi ksexnoume oti akoma pezoun ta onomata ton C. Ronaldo, F. Riberry kai D. Villa...
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Wed Jun 10, 2009 9:19 pm

ena lepto re Ro ka Totti esis den 8a pernate ton Kaka stin omada sas? ti na leme tora?

i ena striker opos to Villa antropi s na men ton pros8esis sto roster

anyway i apoelakka 3anahtipise me akoma mia iperpehtoura Πάουλο Ζόρζε episis kentrikos amintikos opos kai o boban

o pektaras persi epe3e olo kai olo ena pehnidi logo travmatismou. elpizo mono na tou gini e3onihistikos eleghos, mipos kai dio3ame adika to seghiri

P.S: reeeeeeeeeeee ma o king epiren tes 2 evro tis pittes!!!! eleoooooosss, se ti kosmo 8a feroume ta paidia mas niko evaggelato lol!
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  Admin Fri Jun 12, 2009 7:03 pm

stblackeye wrote:ena lepto re Ro ka Totti esis den 8a pernate ton Kaka stin omada sas? ti na leme tora?

i ena striker opos to Villa antropi s na men ton pros8esis sto roster

anyway i apoelakka 3anahtipise me akoma mia iperpehtoura Πάουλο Ζόρζε episis kentrikos amintikos opos kai o boban

o pektaras persi epe3e olo kai olo ena pehnidi logo travmatismou. elpizo mono na tou gini e3onihistikos eleghos, mipos kai dio3ame adika to seghiri

P.S: reeeeeeeeeeee ma o king epiren tes 2 evro tis pittes!!!! eleoooooosss, se ti kosmo 8a feroume ta paidia mas niko evaggelato lol!

Sioura re Stavri mou! Pios en tha ethele ena roster gemato me tous kaliterous pextes tou kosmou? Alla na min ksexniomaste oti mia entekada me tous kaliterous den simeni automata oti einai i kaliteri omada.

Akou potzei 94000000 eura!!! Tora na doume inta pou na piame emeis...
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Sat Jun 13, 2009 10:34 am

de leo oute ego i8ela ton cronaldo se omada m, den ton pao re file ti na kanoume.

epipleon me tin pros8iki tou cronaldo o robben ine poli pi8ano na apohorisei apo tin omada.

sta e3oda tis omadas na min 3ehasoume na pros8esoume kai ta 4ek evra gia tin apoktisi tou proponiti tis villareal, manuel pellegrini

an 8eorisoume oti oi proponites sini8izoun na metaferoun to sistima tous apo omada se omada tote i Real tou hronou 8a pezei 4-4-2

8a hreiastei akomi ena kentriko haf na pe3ei dipla sto lasana diarra ka gia allagi na meinei o gago.

stin amina 8elei toulahiston 2 pros8ikes kai i mia apo aftes na ine klasis(p.h paulo jorge,telefteo apoktima apoel). min 3ehname oti persi apokti8ike o garay(iperpehatsos) pou opos ola deihnoun 8a ine o enas ek ton 2 vasikon kentrikon amintikon.

sta akra tis aminas o serjio ramos apo de3ia ine mia hara o heinze pi8ano na figi opote enas aristeros back logika prepe na apokti8ei(pouloumen kai ton hatzi an endiaferonte se timi efkerias)

stin epi8esi logika 8a minoun oi huntelaar raul higuain kai o villa.

pame etsi gia mia sin8esi tis real
casillas
ramos garay (metagrafi) (metagrafi)
cronaldo las_diarra (metagrafi) robben/sneijder*
kaka' villa

*an meinei o robben den to sizitame oti pari gia vasikoura.

tora pios 8a markaei? afto ine mia kali aporia

eho empistosini ston pelllegrini oti 8a vre ton tropo. i villareal itan mia poli sfikti omada(2 mats me tin man u 0-0 fetos) isos o sena na ine mia e3eretiki lisi gia mia tetia idous omada i o mascherano.

akoma ehei na kanei metagrafes i real opote ehoun na dou pramata ta matia mas akoma
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Sat Jun 13, 2009 2:26 pm

teleftea fimi pou vgike ine oti deinei 18miria + robben i real gia xabi alonso

re rafa vale mia kordelitsa kai stile ton!!!

na paroume epitelous kai ena aristero haf pou toso hriazete i omada

pistevo omos oti ine diskolo na gini logo tou mis8ou pou 8a a3iosei o robben
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  Admin Sun Jun 14, 2009 5:35 pm

stblackeye wrote:...tora pios 8a markarei? afto ine mia kali aporia

eho empistosini ston pelllegrini oti 8a vre ton tropo. i villareal itan mia poli sfikti omada(2 mats me tin man u 0-0 fetos) isos o sena na ine mia e3eretiki lisi gia mia tetia idous omada i o mascherano.

akoma ehei na kanei metagrafes i real opote ehoun na dou pramata ta matia mas akoma

esena tora re Stavri fenete sou fisiologiko touto to 4-4-2? Aurio pe tou Ronaldo eisai deksi/aristero half kai markare aman aminoumaste. O Ramos proothite arketa. Ate tora na ton kalipsi... To idio isxiei jai gia ton Robben an meinei. O Kaka pale CF en nakko ektos. Kai krima vasika epidi en ton ekmetalleukese oso prepei. Tora an ennoeis na pezei pio piso (san krifos para 10ari) tote allasei llio. Emena pantos ena 4-2-3-1, alla me dio kathara amintika half fenete mou na pezei kalitera.
To allo pou ethela na po einai oti mia omada pou exei sto roster etsi 10ari san ton Kaka, en prepei na exei wingers san ton Ronaldo kai to Robben. Prepei na exei ompros tou dio katharous epithetikous kai pou ta akra na pezei me ta back kai ta half tis...
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Sun Jun 14, 2009 9:20 pm

poli wraia analisi Ro alla den eho ora gia apantisi, 8a ta poume en ef8eto hrono

diavasa afto to ar8ro kai evala ta gelia

ipa oti kai seis 8a 8elete na gelasete

http://www.sport-fm.gr/article/181018
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty V. VALDES

Post  panagiotis Sun Jun 14, 2009 10:19 pm

Enas sostos opados pistevo prepei na leei panta tin alitheia. Pragmati an ginei tetoia metegrafi sti man united apo van der sar se victor v. den einai kai oti kalitero. O monos logos pou o Valdes den dektike polla goal fetos einai to oti oi magoi tis Barca iniesta-xavi -messi kateixan tin mpala tin perissoteri ora se kathe paixnidi mi afinontas tous antipalous na dimiourgisoun evkairies. Oses fores tin exanan o mikros Viktor emene me to stoma anoikto kai to terma gemato Cool. H alitheia einai oti ta televtaia 2 xronia edeixe simadia veltiosis orimase kapos sti paixnidi tou alla kai pali einai poli astathis termatofilakas . Mporei na apekrousei mia poli dikoli fasi vlepe barca - chelsea dipli apokrousi sto tet a tet tou drogba 1os imitelikos champions league H na dosei o idios tin mpala stous sntipalous kai na ton kremasoun epeidi vrisketai xexasmenos Laughing sta oria tis perioxis anti kato apo ta dokaria vlepe Barca - espaniol 1-2 la liga. Mia united thelei kati se mpoufon eggiisi dld!!! Endiaferetai kai i BARCA gia ton en logw termatofilaka an kai ta 35 000000 euros pou zita to Torino einai kapos polla . Tha deixei vevaia ... Cool
panagiotis
panagiotis

Posts : 22
Join date : 2008-06-09

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  Admin Mon Jun 15, 2009 9:24 pm

Eeeeee Sir!!! O i ta evloimena ton Victor... Elipsan oi portaries? Erkoume egio me ta misa an enei! Laughing
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Mon Jun 15, 2009 9:37 pm

me to 4-2-3-1 imasten eh8roi. en moda kai me tin moda pote den ta pigena kala.

protimo to 4-3-3 etsi opos en stimenh i barca sto gipedo. itan proora ta sholia gia tin 11ada afou opos fenete o villa diskola 8a paei madriti

opos kai na hei 8a perimeno na simpliro8ei to roster kai meta na 3anakano sholia gia to pos kai ti 8a pezei

pistevo omos oti 8a pe3ei 4-4-2 kai distihos gia akoma ena logo pou akouei sto onoma raul
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Mon Jun 15, 2009 9:38 pm

Admin wrote:Eeeeee Sir!!! O i ta evloimena ton Victor... Elipsan oi portaries? Erkoume egio me ta misa an enei! Laughing

mpepoume kai ton Kristo Laughing
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  Admin Thu Jun 18, 2009 7:14 am

stblackeye wrote:me to 4-2-3-1 imasten eh8roi. en moda kai me tin moda pote den ta pigena kala.

Pantos den einai neo sistima. Na ipenthimiso oti eixe xrisimopioithei arxika apo ton filtato Giorko Loizou sto PRO 5! O evloimenos epeze me 3 dekarka... Laughing
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Thu Jun 18, 2009 9:40 pm

nai Ro otos o Giorkos to efarmoze tote stous palious kalou (pro)kairous

alla re file en to goustaro

o villa en to meta3i hanete kai en kanoun ta alla oula mallon paei na antikatastisi ton etoo pou pai gia city

inta en pelloi stin barca 32ek evra gia pehti pou lig i tou hronou to simvolaio, na paei sto kalo

P.S: http://www.sport-fm.gr/article/181526
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  Admin Fri Jun 19, 2009 5:45 pm

stblackeye wrote:P.S: http://www.sport-fm.gr/article/181526
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Gia sou vlakaaaaaaaaaaaaa
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Sat Jun 20, 2009 3:46 pm

o el loco patise to poti dou sti 8esaloniki

pano apo 6000 arianoi itan ekei kai ekanan to aerodromio gipedo Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=FhtUKANhlOo
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  stblackeye Tue Jun 23, 2009 11:15 am

o rafa benitez sta 5 hronia pou ine manager sti liverpool ehei apodei3ei oti den tou perna na kanei metagrafes

epses anakoino8ike i simfonia me tin portsmouth gia tin agora tou de3eiou back glenn jonson me to poso ton 17.5en liron!!!

gia katse re rafa, mi heso. 17,5 miria gia de3i back??? gia striker posa 8a dosei(kai den eheis kiolas)

i liverpool sigoura a poulisei kapious pektes tora menei na doume an 3ilo8ei telios to kentro, an figoun dld kai o xabi kai o masche

krima.

tespa adika mas dmiourgi8ikan oi prosdokes gia prota8lima tou hronou. otan den mporis na kratisis tou world class pehtes sou(kai den mporis na tous apokatastisis epa3ia) tote den mporis na perimenis kai polla.
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  Admin Tue Jun 23, 2009 10:38 pm

stblackeye wrote:o rafa benitez sta 5 hronia pou ine manager sti liverpool ehei apodei3ei oti den tou perna na kanei metagrafes

epses anakoino8ike i simfonia me tin portsmouth gia tin agora tou de3eiou back glenn jonson me to poso ton 17.5en liron!!!

gia katse re rafa, mi heso. 17,5 miria gia de3i back??? gia striker posa 8a dosei(kai den eheis kiolas)

i liverpool sigoura a poulisei kapious pektes tora menei na doume an 3ilo8ei telios to kentro, an figoun dld kai o xabi kai o masche

krima.

tespa adika mas dmiourgi8ikan oi prosdokes gia prota8lima tou hronou. otan den mporis na kratisis tou world class pehtes sou(kai den mporis na tous apokatastisis epa3ia) tote den mporis na perimenis kai polla.

To oreo einai oti prin ligo kero dilose oti prepei na auksithi to badged tis Liverpool gia na mporei na sinagonisti tin Man Utd kai ti Chelsea sto protathlima.
Otan erxese kai dinis 17.5 ek gia na pareis deksi back... oute to badged tis Real den se ftanei
An kai ego pisteuo oti to xrima erxete se deuteri mira oso afora tous titlous
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

meteggrafiki kalokairiou[2009] Empty Re: meteggrafiki kalokairiou[2009]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum