KNP CF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Champions League[2008-2009]

5 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Champions League[2008-2009] Empty Champions League[2008-2009]

Post  stblackeye Sun Mar 29, 2009 12:39 pm

megali tiheri tis klirosis ton <8> , pia alli, i utd

kai malista ohi mono tis klirosis ton 8 alla kai ton semi finals

na poume oti i utd espase mia mini paradosi pou i8ele tin katoho tou CHL na apoklietai stin fasi ton 16

2004 porto epomeni season apoklismos stin fasi ton 16 apo tin inter fernontas isopalia sto dragao me 1-1 kai hanontas sto meatsa me 3-1

2005 liverpool epomeni season apoklismos stin fasi ton 16 apo tin benfica me 2 ittes parakalo 1-0 sto nta louz kai 2-0 sto anfield!!!

2006 barca epomeni season apoklismos stin fasi ton apo tin liverpool apoklistike haris sta ektos edras goal 2-1 niki ton reds mesa sto camp nou kai niki tis barca sto anfield me 1-0

2007 milan epomeni season apoklismos apo tin arsenal meta to 0-0 sto emirates i arsenal epivli8ike 2-0 sto san siro

meta apo 4 season i utd espase atin tin mini paradosi kai se afto fisika sinetine kai inter i opia oute me to zoze prohora(gia fetos toulahiston) sto CHL

opos oloi 3erete ta zevgaria ton 8 ine ta akolou8a

Villarreal - Arsenal (1)
Man. United - Porto(2)
Liverpool - Chelsea(3)
Barcelona - Bayern(4)

ta zevgaria stavronoun nikitis(1) - nikitis(2)
nikitis(4) - nikitis(3)

me ia proti matia i utd ine idi sto teliko kai perimeni antipalo. i porto mpori na min amelitea posotita alla den anamenetai na provali idiaiteri antistasi. oso gia ton imiteliko itet ati ine i villareal ite i arsenal ena kai to afto, min sas po oti i villareal ehi parapano pi8anotites na kontrari tin utd. menei na doume an i utd mpori na gini i proti omada pou 8a kataktisi 2 sinehomena(consecutive pou len kai sto horio m) tropaia tou CHL.


sto kato tamlo ta pragmata ine periploka mpori i barca na deihnei oti 3eperase tin krisi(ohi tin oikonomiki tin alli) kai i bayern na min mpori na ka8arisi tin budensliga petontas va8mous apo do kai apo kei alla eli8ia giati na min perasei i bayern? mono pou diavasa kapou oti 8a hanei to ipolipo tis season o klose kai afto ine megali apolia gia tous germanous

pio amfiropo to allo mats tou tamplo me liverpool kai chelsea na sigrouonte gia 4h fora ta 5 teleftea hronia. apo tis proigoumenes 3 fores perase tis 2 i liverpool kai tin alli mia i chelsea me koino paranomasti to gegonos oti kai tis 3 fores perase i omada i opoia itan gipedouhos sto 2o pehnidi(as elpisoume na alla3i i katastasi)

opos kai na hi apo to pano tablo i utd ine sto teliko apo to kato tamplo(horis na paravlepo ton guus) 8elo na pistevo oti i ispanos arhon tis taktikis rafa betines 8a ta kataferei na pari tin omada ston teliko. oute o pep alla oute o klinsman ehoun tin empiria tetoion agonon. apo ka8ara 8ema proponiton dino ton proto logo sto zvgari lin-che gia teliko. an kai oloi 8elete barca...
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  lepass_7 Sun Mar 29, 2009 11:52 pm

Απλά καθάρισε ο φίλος Σταύρος...
lepass_7
lepass_7

Posts : 509
Join date : 2008-06-01

http://www.danaisseaapartments.com

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  Admin Wed Apr 01, 2009 4:27 pm

Arista!!!

1. Proseksate oloi oti o Blackeye anaferthike sto gipedo os Guzepe Meazza otan milouse gia tin Inter eno meta to onomase San Siro otan milouse gia tin Milan. Oreos o Stavros. Apsegadiastos...
2. Otos i klirosi fenete na exei evnoisi tin katoxo tou tropeou. An kai o oros "evnooumenos" se tetio epipedo einai ligo travigmenos, to sigouro ine oti kathe opados (simperilamvanomenou kai tou eautou mou) parakalouse na exei tin Porto os antipalo sta proimitelika.
3. Den theloume oloi Barca file Stavro. Se periptosi pou i United paei teliko ego thelo tin Liverpool! Exoume kapious logariasmous na ksekatharisoume me ton k.Rafa kai tin parea tou. Mias kai mono ston teliko mporoume na ta poume... So be it!!! Se alli periptosi pou den perasi i United, tote elpizo se ena teliko gemato theama (vlepe teliko tou 2005 Liverpool-Milan)
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  stblackeye Thu Apr 02, 2009 4:00 pm

gia mena file Ro an den paei teliko i utd 8a ine apotihia(vasi tis klirosis pata)

to mono pou den sinipologisa sto proto keimeno ine ta polla sinehomena kai simantika pehnidia pou 8a dosoun i omades.

den mporei pleon oute i liverpool oute i utd na adiaforisoun gia mats tou prota8limatos gia to CHL oute logos.

ph i liverpool paizei 4/4 ma tin fulham ektos(8imomaste ti egine prin 2 vdomades)

8/4 me chelsea gia CHL mesa

11/4 blackburn mesa

14/4 chelsea CHL ektos

18/4 arsenal mesa

25/4 me tin hull e3o

kai an ehi perasei tin chelsea 28/4 me kapion apo barca-bayern e3o

to programma ine endiktiko gia to poso 8a skorsaristoun oi omades na fkaloun tin season

idika i liv fetos vasistike se 14-15 pektes(den ehi piotikes liseis ston pagko 8a diskoleftei para poli)

ola 8a kri8oun sto gipedo pou kai poli sintoma malista!!!
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  stblackeye Wed Apr 08, 2009 12:06 am

prin ligi ora teliosan ta prota 2 mats tis fasis ton 8

apotelesmata: stin megali ekpli3i tis vradias i utd e3il8e isopali me tin porto (2-2)

eno sto allo mats tis vradias sto el madrigal i villareal emine sto 1-1 me tin arsenal

ida to mats tis villareal to opio kai ihe 2 opsis. sto proto imihrono itan poli anoteri i gipedouhos kai edikeouto polla perisotera goal apo to 1 pou simiose

sto deftero imihrono ta pragmata antistrafisan kai i arsenal epevale to ri8mo tis sto pehnidi, petihe 1 e3eretiko goal me ton adebayor (o skino8etis tou mats kalitera na alla3ei epagelma dioti logo tis afentias tou den idame live to goal para mono tin mpala na kataligi sta dihtia) kai mporouse na petihi kai alla

ofeilo na po oti ipotimisa para poli tin arsenal kai den 8eorousa oti 8a parei kalo apotelesma. idika kata tin diarkeia tou mats opou anagkastike na hasei to termatofilaka tis (almunia) kai ton kalitero amintiko tis(gallas). edei3e haraktira kai afto 8a tis to pistoso. ostoso m arese pali i villareal kai 8a tin stiri3o kai ston epomeno agona.

ida kai tis faseis tou agona tis utd. den perimena toso kaki gia deftero sinehomeno pehnidi. (simiosi: epe3e kiriaki-triti). apo tis faseis pou ida kai ta sholia pou akousa krinete dikaio to teliko apotelesma. i porto ine omada CHL alla den perimena na kontrarei se tetio va8mo ti utd i opia ihe kai tis simantikes apousies ton rio kai berba. opos kai na hei to prama tin alli tetarti 8a kataferei na parei tin prokrisi.
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  stblackeye Thu Apr 09, 2009 12:24 am

me megali m lipi parakolou8isa ton agona tis liverpool me tin chelsea. pera gia pera dikaio to teliko 1-3, isos na itan kai ligo.

sta teleftea hronia den 8imamai pio tragiki emfanisi sto anfield. i amina den ipirhe. dehtike 2 aparadehta goal apo ton ivanovic kai to 3o itan aparadekto alla ohi oso ta 2 prota.

den m perase se kamia periptosi apo to mialo(to ligo pou eho) oti meta to 1-0 8a ipirhe periptosi omada tou rafa tou benitez na dehtei stin edra tis 3 goal. i alepou omos o guus me arketi tihi ka8os anagkastike na hrisimopiisi ton ivanovic, logo timorias tou bosinwa, o opios petihe 2 goal pou den ipirhe periptosi na petihi o portogalosI(logo somatodomis kirios).

den iparhi periptosi anatropis ston epomeno agona kai elpizo na dosei efkeria stous mikrous oste na min kourasei adika tous vasikous tis omadas mipos kai ginei to 8avma stin premier.

sto allo pehnidi tis vradias egine to anamenomeno. i barca skorpise tin bayern kai perimeneiI(gia kali tis tihi) tin chelsea ston imiteliko. ida mono tis faseis otos itan mageia kai totti m men anisihis an apoklistei kai i utd tote 8a to pareis efkola!!!

pios na to lege oti sto diskolo kato tamplo apo ta prota pehnidia 8a ihame to zevgari to imitelikou...
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty TERMINATOR 4: BARCELONA !!!

Post  panagiotis Thu Apr 09, 2009 1:03 am

BARCELONA - BAYERN : 4-0 .
BLUES IS NEXT Twisted Evil
File Stavro apo to stoma sou kai stou theou to avti!!! Very Happy
Pistevo fetos oti tha to parei sigoura o kaliteros!!! TA paixnidia kai ta apotelesmata miloun apo mona tous.
panagiotis
panagiotis

Posts : 22
Join date : 2008-06-09

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty CHL fasi ton 8...

Post  Admin Fri Apr 10, 2009 5:09 pm

Me to peras kai ton tessaron pexnidion tis protis proimitelikis fasis tou CHL i barca dixni oti to exei gia plaka!!!

United - Porto
Parakolouthisa to pexnidi (opos kai to proigoumeno ton bebidon me tin Villa) kai ofilo na omologiso oti i United dianiei periodo kampsis. Ontos epezan Kiriaki kai meta Triti (adikeologito gia mena ti stigmi pou exoun terasties agonistikes ipoxreosis) alla se kamia periptosi i Man Utd den epiase apodosi. Fenete oti dexete efkola goal apo ton opiodipote. I Porto ana pasa stigmi sto pexnidi mporouse na scorari. Kathe epithesi tis mirize goal. Aksiosimioto einai to gegonos oti mexri to 15' pou isofarise i Man Utd ixe 0 sout entos kai 0 sout extos. Ase pou to goal tou Rooney itan doraki... Lipame pou to leo alla me tetia apodosi sti Portogallia den iparxi periptosi na perasi i Utd stous tesseris. Sad Fisika otan milame gia tin Utd ola einai pithana...

Villareal - Arsenal
Prosopika den parakolouthisa to pexnidi. Apo ta stigmiotipa omos isxioun osa ipe o Blackeye

Barca - Bayern
H Barca ekane tin Bayern na dixni erasitexniki omada kai oxi omada pou pezi sta proimitelika tou CHL. Mesa se ena imixrono petixe 4 goal me tous Messi, Eto'o kai Henry na glentane tous Germanous. Aksiosimioti einai i oli litourgia tis Barcelona ite amintika ite epithetika (perissotero epithetika). Oi Xavi, Iniesta kai Toure sto kentro litourgoun fantastika. Se kamia periptosi den afinoun tin antipali omada na epivali to rithmo tis. Oi epelasis tou Alvez einai fantastikes apo deksia, o opios se sinergasia me ton Messi kanoun oti theloun sti deksia pteriga tis Barca. O Puyol epeze aristero back kai se kamia periptosi den edikse oti auti den ine i thesi tou. To kare erxontai na klisoun o Pique me ton Marquez. Idika o mikros dixni megali statherotita (na po tin alithia en ithela na figi apo ti Utd). Me tetio sinolo pantos kai an sinexisi etsi diskola to xani i Barca...

Chelsea - Liverpool
Apogoiteutiki i Liverpool. An kai proigithike noris me ton Torres, den katafere na epivali rithmo sto pexnidi. Afto edose tin efkeria stous mple na piesoun mprosta. Meta apo dio statikes fasis (corner) o Ivanovic evale mprosta ti Chelsea. Na simiothi oti ta dio prota termata tis Chelsea itan panomiotipa kai simiothikan apo ton idio pexti. Adikeologiti i amina tis Liverpool. To kerasaki stin tourta evale o Drogba. Fantazi adinaton pleon gia tin Liverpool na kani otidipote mias kai pezi extos. Guus-Rafa 1-0.
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  Admin Fri Apr 10, 2009 5:15 pm

stblackeye wrote:i alepou omos o guus me arketi tihi ka8os anagkastike na hrisimopiisi ton ivanovic, logo timorias tou bosinwa, o opios petihe 2 goal pou den ipirhe periptosi na petihi o portogalosI(logo somatodomis kirios).

An ida kala o Ivanovic agonistike kai stin Premier League sta teleutea 1-2 pexnidia tis Chelsea...
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  stblackeye Sat Apr 11, 2009 6:50 pm

to 3ero oti 8a akousti para3eno alla kapou pire to mati m oti o sir zitise na mpi to pehnidi tis utd kiriaki gnorizontas oti afto tou CHL den mpori se kamia periptosi na alla3ei. ti na po sir ine aftos den mporeis na tou peis kai kati.

oso gis ton ivanovic ine 2 hronia tora sto londino kai ehei parei elahistes efkairies. den i3era oti agonistike sta 2 teleftea mats gia to prota8lima alla opos kai na hei ta 2 temahia apotelesan terasteia ekpli3i.
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  stblackeye Tue Apr 28, 2009 12:56 pm

ftasame sta imitelika tis megaliteris kai kaliteris diorganosis podosfairou ston planiti.

ti kai an den simetehei omada tis areskeias m 8a parakolou8isoume me 8riskeftiki evlaveia ta matsakia tou 2merou.

apopse i barca ipodehete tin chelsea se ena pehnidi pou oi 2 omades ine gnostes ka8os ehoun er8ei antimetopes 4 fores ta teleftea 5 hronia.

vasika pistevo pos i barca, distihos, den pezete afto ton kairo kai efkola diskola 8a parei ti niki. to 8ema ine pos o koumparas pou akouei sto onoma victor valdez ena temahio 8a to pni3i opote oi epi8etikoi tis barca prepei na ehoun stoho ta 3-4 temahia an 8eloun apo apopse na ine ston teliko tis romis.

P.S: protino score 3-1, 4-1
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  stblackeye Wed Apr 29, 2009 12:49 pm

simfono na pe3ei amina i chelsea alla ohi 3ilo.

den ime ipostiriktis tis barca alla to 3ilo pou efage o titis ehtes den ihe proigoumeno kai den edine kartes o a8eofovos.

kata ta alla i ahaparosini tou samy efanike gia akomi mia fora ehtes. ok valei goal alla os tsame. ehtes pou eprepe na valei ta efkola ta ehase.
kala na pa8ei kai an ta kataferei o laporta na ton poulisei 45 miria halalin tou. 8a pai na parei to karim kai ka8arise.

to score evnoei tin barca fisika. fisika den 3eroume kai se ti 8esi 8a vriskete meta to derby me tin real tin kiriaki.

apopse i utd 8a pe3ei me tin arsenal. efkola diskola pistevo 8a ka8arisei i utd. elpizo na doume kalitero pehnidi(ohi goal) apo to psesino.
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  Admin Thu Apr 30, 2009 8:59 pm

Barca - Chelsea
Etsi dietisia se CHL level en eksanaeida... Penalty pou den dothike. 45 kitrines pou den dothikan. Kokkini ston Ballack pou den dothike. Den einai katastasi touti! Entaksi den tin pao tin Chelsea alla den nomizo oti milo lathasmena. Ipame na peksoume llio aminitika na men fame goal ektos edras alla na min ksexname oti iparxei ena epipedo podosferou to opio kata tin apopsi mou i Chelsea tin Triti to midenise. Kanei sior!!! Peksete tziai llio mappa. Pou epie o autoskopos tou athlimatos? Pezo mappa me skopo na kerdiso ton antipalo, o i na men tes fao. En Barcelona - Chelsea pou itan to pexnidi. O i Barcelona - Xalkanoras... Evil or Very Mad

Man Utd - Arsenal
Katholiki iperoxi tis Utd. To score mas adiki patos, afou o Almounias epiase ta pleurozinixa tou epses. Opos kai na exei to 1-0 mas dinei mikro provadisma. Congratulations ston Ryan Giggs gia ti simplirosi 800 simmetoxon me ti ganella ton kokkinon diavolon.
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  stblackeye Wed May 06, 2009 1:22 pm

aneti prokrisi gia tin man u epses.

ola kri8ikan sto 8 meta to glistrima tou gibbs i mpala eftase ston ji sung o opoios de diskoleftike na grapsei to 0-1

meta o cronaldos eniose kati stin zampouda t kai ipe den dio kai 2 girous opos ton giorgaro(karagkouni) kati 8a dosei oto koraki. kai otos dinei to foul. o almunia ine i ali8ia den perimene ap' eu8ias ektelesi gi afto kai to roufi3e.

mehri to 11 ihame teliosei.

P.S: as pei kapios tou cronaldo en kala na sentrarei kai kamian fora. evales 1 kanei eshei kai allous malakes pou karteroun mian sentroua na valoun tse tsinoi kanena. eleos...
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  Admin Wed May 06, 2009 5:11 pm

stblackeye wrote:aneti prokrisi gia tin man u epses.

ola kri8ikan sto 8 meta to glistrima tou gibbs i mpala eftase ston ji sung o opoios de diskoleftike na grapsei to 0-1

meta o cronaldos eniose kati stin zampouda t kai ipe den dio kai 2 girous opos ton giorgaro(karagkouni) kati 8a dosei oto koraki. kai otos dinei to foul. o almunia ine i ali8ia den perimene ap' eu8ias ektelesi gi afto kai to roufi3e.

mehri to 11 ihame teliosei.

P.S: as pei kapios tou cronaldo en kala na sentrarei kai kamian fora. evales 1 kanei eshei kai allous malakes pou karteroun mian sentroua na valoun tse tsinoi kanena. eleos...

Κατ' αρχας να πουμε οτι η Arsenal σε καμια περιπτωση και στα δυο παιχνιδια, δεν εδειξε οτι μπορουσε να παρει κατι απεναντι στη United. Αυτο ειναι το σιγουρο και πιστευω συμφωνουμε ολοι.
Τωρα οσο αφορα τον cristiano. Ηταν η πρωτη φορα μετα απο αρκετα παιχνιδια που διαιτητης του εδωσε φαουλ. Συμφωνω οτι τελευταιως πεφτει ευκολα, αλλα μην ξεχναμε οτι οι κλωτσιες που τρωει ειναι αρκετες. Στην Αγγλια φαινεται οτι επηραν τον χαπαρι οι διαιτητες και δεν σφυριζουν. Για τις εκτελεσεις φαουλ, αν εξαιρεσουμε το γκολ, το τελευταιο επρεπε να γινει σεντρα. Ηταν αρκετα μακρια. Το δευτερο ομως ηταν σε αρκετα καλη θεση.
Ελπιζω αποψε να πιαει μαλλι η Chelsea, αν και θα την προτιμουσα στον τελικο.
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  stblackeye Wed May 06, 2009 10:49 pm

sigharitiria stin barca gia tin "dikaih" prokrisi.

i diaitisia 8imise agona kipriakou prota8limatos an kai meta ta to simerino 8a arhiso na pistevo pos ehei mellon i kipriaki diaitisia.

alla ti na po afou oloi 8elate barca. eleos...
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  Admin Thu May 07, 2009 10:13 pm

stblackeye wrote:sigharitiria stin barca gia tin "dikaih" prokrisi.

i diaitisia 8imise agona kipriakou prota8limatos an kai meta ta to simerino 8a arhiso na pistevo pos ehei mellon i kipriaki diaitisia.

alla ti na po afou oloi 8elate barca. eleos...

Den ine oti ithela Barca. Apla den ithela Chelsea! Kathete mou sto stomaxi... Pos na to kamoume dld.
Pantos oso kaki kai na itan i dietisia men mou peis oti dikeologis tis antidraseis ton Ballack kai Drogba...
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  stblackeye Fri May 08, 2009 2:00 pm

file Ro otan s klevoun kati poli simantiko(kai ti pio simantiko apo ti simetohi se teliko tou CHL) kai ohi mono afto alla vlepeis mprosta s ton an8ropo o opios ine ipef8inos.

ego den 8a ekana kati tetoio alla den imaste oloi i idioi. otan vlepeis ton klefti mprosta s kaneis kati. afto pou ekanan o gallack kai o drogba itan o dikos tous tropos. nomizeis oi alloi pehtes tis chelsea den i8elan na ton pastelosoun?

to mono p provlimatise o diaititis prohtes (gia na leme kai kamia ali8ia) ine i apovoli tou abidal. an kai o speaker ipe pos ihe sikomeno to simaiaki o voi8os, opote kapos dikaiologis tin fasi.

kai erhomaste file
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  stblackeye Fri May 08, 2009 2:06 pm

file Ro otan s klevoun kati poli simantiko(kai ti pio simantiko apo ti simetohi se teliko tou CHL) kai ohi mono afto alla vlepeis mprosta s ton an8ropo o opios ine ipef8inos.

ego den 8a ekana kati tetoio alla den imaste oloi i idioi. otan vlepeis ton klefti mprosta s kaneis kati. afto pou ekanan o gallack kai o drogba itan o dikos tous tropos. nomizeis oi alloi pehtes tis chelsea den i8elan na ton pastelosoun?

to mono p provlimatise o diaititis prohtes (gia na leme kai kamia ali8ia) ine i apovoli tou abidal. an kai o speaker ipe pos ihe sikomeno to simaiaki o voi8os, opote kapos dikaiologis tin fasi.

kai erhomaste file Ro sto 94' o etoo vriskei tin mpala me to heri kai ego s leo den ine penalty kai meta vlepeis ton ballack na leei kati oraio ston diaititi kai aftos to mono p kanei ne na kitaei allou. esi ti simperasma vgazeis apo afto?

den ihe kan ti dinami na kitrinisei(to ligotero) ton ballack. ihe hesmeni ti folia tou o tipos itan fanero ti na leme re file.

opos ipa kai pio prin tetoies diatisies ine epipedou kipriakou/ellinikou. ti na leme tora.

kai ti teliko na deis horis amina(pou etsi kai alios den ihe) tis barca.

episis ine tora 3-4 hronia kapioi pou oneirevontai afton ton teliko. as ton doun na isihasoun.
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  Admin Fri May 08, 2009 5:01 pm

Stavro mou en kai dikeologo tin dietisia. Simfono oti ekane sovara lathi o tipos. Episis sto proto pexnidi ipirxan sovara lathi dietisias. Kai sou leo oti poli pithanon na ekana kai go to idio. Iparxei omos mia diafora kai eksigo. Autoi oi 22 pextes sto gipedo piannoun ekatomiria gia na pezoun podosfero. Einai epaggelmaties kai ine ipo tou dietiti se kathe pexnidi pou pezoun. Den einai autoi kathil armodioi na krinoun kata ti diarkia tou pexniou. Iparxoun atoma pou krinoun ti dietisia... Afou etsi kai allios den mporei na allaksi tipote. Dothike pote kokkini kai anaklithike? Dothike pote penalty kai anaklithike meta apo diamartiria podosferisti? Thelo na po oti prepei na kratoun tin idiosigkrasia tous, giati se antitheti periptosi autoi einai oi xamenoi...
O Drogba gia paradigma: Ti itan tzina oulla ta kamomata otan ton ekame allagi? Ekrine o proponitis sou kirie oti prepei na figis na mpei allos. Auti ine i doulia tou. Giauto einai tziame. Afou gia 5 lepta ekoutsefke mes to gipedo. Inta pou theli dld?

P.S: Mporei na min ime antikimenikos epidi den tin pao tin Chelsea, alla pisteuo oti auti ine i pragmatikotita. Genika enas podosferistis gia na peksi kali mpala kai na prosferei stin omada tou prepei na exei autosigkentrosi kai idiosigkrasia. Auto isxiei gia olous. Kai gia tin KNP CF!!! Very Happy
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  stblackeye Wed May 27, 2009 1:00 pm

telikos apopse barca vs man u

i idi kaki amina tis barca ehi kai tis apousies tis. o toure 8a kli8i na pe3ei sto kentro tis aminas(8imomaste poso halia epe3e apenanti sti chelsea)
o pujol 8a pai sta de3ia me ton sylvinho sta aristera!!!! ela re silvynho arrostia.

apo to kentro kai mprosta 8a pe3i full tis mihanes, logika, dld me keita , xavi, iniesta henry-mesi-etoo

apo tin alli o pappous ehi ta pata ola (plin tou ampalou fletcher,mikro to kako) opote ine ligo diskolo na mpoume sto mialo t pos 8a katevasi tin omada. to mono pou fenete ine pos den 8a pe3ei me 2 strikers i akoma kai an pe3oun oi rooney- berbatov ine poli pi8an o na pai o rooney sta akra.

ego pistevo pos 8a to pari i utd.

ipomoni kai se liges ores 8a doume pios 8a sikosi tin koupa

P.S : ipen8imizo oti kamia omada den ehi pari 2 sinehomena CHL
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  stblackeye Wed May 27, 2009 2:57 pm

ena ar8ro tou ale3i spiropoulou gia ton teliko

me ta perisotera simfono http://www.exedrasports.gr/default.asp?pid=71&artid=25877&catid=92
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  stblackeye Thu May 28, 2009 11:33 am

se enan apo tous hiroterous telikous pou eginanpote sto CHL arkouse i anadi3i tis barca se prota8lia evropis gia na kalipsi afto to gegonos

to pire i barca oloi haroumenoi

ti kai an epee me 11 pektes piso apo to kentro, ti kai an epe3e me antepi8esis i omada oniro.

o sir alex prodo8ike apo tis epiloges tou protos kai kaliteros o kaliteros pektis tis premier!!!! as ton dosoun ena posto sto tehniko team
2h la8os epilogh o kirios park epiase to top tis apodosis tou me tis midlesbrous kai tis arsenal, e den to vazoume na pe3ei kai teliko.
poli kakos kai o anderson(krima giati ine pehtoura) eno to proto tetarto tou vidic 8imize ton agona me ti liverpool.

P.S: itan i defterh fora apo oses eho dei teliko pou den ida tin aponomi sto telos. h proigoumeni itan prin 13 hronia otan egine sto idio stadio o telikos juve-ajax, simptosi i fteei to gipedo Laughing
stblackeye
stblackeye

Posts : 577
Join date : 2008-06-02

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  Admin Thu May 28, 2009 8:36 pm

Bravo sti Barca pantos.
Ego den tha elega oti den itan kalos telikos. Ti itheles dld? Itan telikos CHL. Kapos eprepe na kalipsoun kai ligo ta nota tous.
Gia ton Giggs re Stavri mou ti na po? O Sir pontare stin empiria tou. An den itan tzinos enna itan o Scoles.
Gia ton Park simfono. Den ine gia teliko CHL o koreatis.
Ton Anderson proti fora ton ida na pezi etsi. Pantes tziai itan 104 Kg ta pothkia tou (vlepe Andriano)... Telika isos na itan pio simantiki i apousia tou Fletcher ap' oti ektimousame... Isos o Scoles sto arxiko sxima na itan pio logiki epilogi...

Opos kai na exoun ta pramata. Fantastou na ekatevene foul i Barca. Me Alvez kai Abidal. Den leo kai Marquez epidi o Pique mia xara ta paei. Na itan o Toure sta half, o Puyol koftis kai o Alvez me ton Messi na zografizoun... Polla mprosta i mappa pou pezoun. Polla mprosta!!!

P.S: Tou xronou pale. Elpizoume na mpei to APOEL stous omilous na goustaroume kai parapano pou oullous o Stavris!!!
Admin
Admin
Admin

Posts : 546
Join date : 2008-06-01
Age : 42
Location : Ola ine Potami

http://knpcf.heavenforum.com

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty BARCA!!!

Post  panagiotis Fri May 29, 2009 3:28 am

FILTATOI KYRIOI STAVRO KAI ANDREA simfono mazi sas oti proto favori gia ton teliko itan fisika i man united. H barca amintika plin tou puyol alla kai me tis apousies twn 2 back edeixne evkoli leia gia ta sagonia twn kokkinwn diavolwn. Ego eimai me tin BARCA kai einai logiko na tassomai iper tis opos kai na paixei !!! OMOS! ston fetino teliko pistevo oti itan ena katharo paixnidi me dikaio score 2-0 to opoio tha mporouse na itan kai 4-0 logw twn evkairiwn sto 2o imixrono. H man united mexri to 10o lepto fainotan kiriarxi ston agona kai pieze psila kai malista tha mporous na scorarei me ton park. Meta to 10o lepto plin tis 3-4 prospatheies tou ronaldo oi opoies pote den apeilisan sovara tin barca den eixe na deixei tpt allo! Apo tin alli skefteite na empaine to tet a tet tou henry , to foul tou havi kai to (an einai dinaton) tet a tet tou puyol!!! H taktiki pou efarmose to proto imixrono o sir Alex me tous gigs kai park se sindiasmo me to grigoro goal tis barca katestrepsan ton tropo paixnidiou tis united. Nomizo enas scholes ap tin arxi tha allaze ardin ton paixnidi afou tha kerdize tin mesaia grammi kai den tha afine tous xavi kai iniesta na therizoun to gipedo. Otan o messi pianei etsi kefalia mesa stin kardia tis aminas kai nika stin ousia ton RIO ,vidic kai van de sar tote meta oso xalia amina kai na exei mia omada se tetoio paixnidi diskola epanerxesai an kai i united avtes tis epikes anatropes tis eixe kanei kai sto parelthon vlepe treble to 1999 . Avti einai i apopsi i diki mou i fetini barcelona an kai kapos vriskotan ston avtomato piloto pire treble kai isos avto na exei na kanei kai me to desimo pou exei os omada (7 apo tous 11 paiktes tis itan kathara apo tis akadimies tis) opos eipe kai o INIESTA : SOMOS UNO -EIMASTE ENA mes que un club!!!
EVARISTW!!!
p.s.1 LIO MESSI PROTOS SCORER TOU CHAMPIONS L. kai pithanon gia fetos FIFA WORLD PLAYER OF THE YEAR 08-09
p.s.2 To proto TREBLE tis BARCA!!!
p.s.3 Epitelous o HENRY epanigirise Champions L. ena tropaio pou epsaxne se oli tin kariera tou afou den to pire pote me tin ARSENAL.
panagiotis
panagiotis

Posts : 22
Join date : 2008-06-09

Back to top Go down

Champions League[2008-2009] Empty Re: Champions League[2008-2009]

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum